اپلیکیشن «اینپین» از مرز ۵۰ هزار کاربر فعال عبور کرد!

با گذشت کمتر از ۸ ماه از زمان رونمایی رسمی اپلیکیشن «اینپین»، تعداد کاربران فعال آن از مرز ۵۰ هزار نفر در سراسر کشور عبور کرد. این درحالی است که این اپلیکیشن توسط کاربران Android و iOS در مجموع بیش از ۱۲۰ هزار بار دانلود و نصب شده است.

اینپین به متقاضیان و جستجوکنندگان ملک این امکان را می‌دهد که با ثبت «درخواست ملک» و بدون نیاز به جستجو و مراجعه مکرر و همه روزه به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های جستجوی خانه، و همچنین بدون نیاز به مراجعه حضوری به «همه» آژانس‌های مسکن محله، در سریعترین زمان ممکن به ملک مورد نظرشان برسند. درخواست‌های متقاضیان ملک تا ۳۰ روز در این اپلیکیشن فعال بوده و توسط هوش مصنوعی و مشاورین متخصص محله پشتیبانی می‌شوند.

تیم اینپین در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ در مراسم جشنی که به همین مناسبت برگزار شد، آمار جالبی از روند رشد این استارتاپ و موفقیت‌هایی که طی ۷ ماه اول شروع به کار خود به دست آورده است، ارائه نمود. به گزارش روابط عمومی اینپین، علاوه بر ۵۰ هزار کاربر فعال اپلیکیشن، تا کنون بیش از ۱۶۰۰ مشاور املاک متخصص به همراه ۸۰۰ آژانس املاک عضو اتحادیه کشوری مشاوران املاک از همه شهرهای کشور در این سامانه ثبت نام نموده و مشغول خدمت رسانی به درخواست‌های ثبت شده توسط متقاضیان ملک و همچنین ثبت جدیدترین آگهی‌های موجود در اقصی نقاط کشور هستند.

همچنین اپلیکیشن اینپین به مدت بیش از ۴ ماه است که رتبه اول اپلیکیشن‌های بخش «خانه و مسکن» فروشگاه GooglePlay  در محدوده جغرافیایی ایران را به خود اختصاص داده و با روندی بسیار سریع در حال رشد و توسعه است.

از دیگر موفقیت‌های این استارتاپ طی ۸ ماه پس از رونمایی:

اگر در جستجوی ملک هستید و هنوز از این اپلیکیشن خلاقانه استفاده نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم به جمع ۵۰ هزار کاربری که از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند بپیوندید.

لینک سایت و دانلود نسخه Android  و iOS :

https://inpinapp.com/inpinlandingdesktop/pages/download-application.html1 نظر درباره “اپلیکیشن «اینپین» از مرز ۵۰ هزار کاربر فعال عبور کرد!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *