مهمترین قابلیت اپلیکیشن «اینپین» چیست؟ پاسخ: نگرد، تا اینپین بگرده!

مهمترین قابلیت اپلیکیشن اینپین چیست؟ پاسخ: نگرد، تا اینپین بگرده!

جستجو و مراجعه مکرر و همه روزه به سایت‌های جستجوی خانه و اپلیکیشن‌های موبایل آن‌ها، کاری بسیار سخت، استرس‌زا و گاهی گمراه کننده برای جویندگان ملک است. از طرف دیگر، مراجعه حضوری به «همه» آژانس‌های مسکن محله برای در میان گذاشتن جزئیات ملک مورد نظرشان هم تقریبا امکان ناپذیر است.

اینپین جزو اولین استارتاپ‌های دنیاست که به کمک هوش مصنوعی و قابلیت‌های منحصر بفردش (حداقل در ایران) این مسئله را حل کرده است.

فرایند حل این مسئله به این شکل است که، جستجو کنندگان ملک می‌توانند مشخصات دقیق ملک مورد نظرشان را در محله‌های دلخواه (حداکثر تا ۵ محله) در اینپین ثبت کنند و به کمک هوش مصنوعی تا ۳۰ روز مناسب‌ترین آگهی‌های موجود در سامانه را روی موبایل خود به صورت پوش نوتیفیکیشن لحظه‌ای، پیامک و ایمیل دریافت کنند. همچنین در صورت تمایل کاربر، همزمان اینپین «درخواست ملک» را به رایگان برای تمامی مشاورین فعال در محله‌های انتخابی ارسال می‌کند و جستجو کننده ی ملک، پیشنهادات جداگانه‌ای طی این ۳۰ روز از مشاورین متخصص محله نیز دریافت خواهد کرد. تجربه نتایج پیشنهاد شده توسط هوش مصنوعی در اپلیکیشن اینپین، شما را سورپرایز می‌کند.1 نظر درباره “مهمترین قابلیت اپلیکیشن «اینپین» چیست؟ پاسخ: نگرد، تا اینپین بگرده!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *