راه‌یابی “اینپین” به جمع  شرکت‌های برتر تهران در رویداد استارتاپی جاده ابریشم

راه یابی "اینپین" به جمع  شرکت‌های برتر تهران در رویداد استارتاپی جاده ابریشم

مرحله نخست دومین رویداد جاده ابریشم موسوم به “تور استارتاپی Silkroad” با انتخاب اینپین و سه شرکت دیگر از تهران به پایان رسید.

دومین رویداد ” استارتاپ جاده ابریشم” برای گزینش و معرفی استارتاپ های ایرانی به جامعه کارآفرینی داخل و خارج کشور با انتخاب 4 استارتاپ برتر شهر تهران وارد مرحله بعدی شد.

در مرحله اول این رویداد که تحت عنوان همایش “تور استارتاپی Silkroad ” از 21 مهرماه آغاز گردید شرکت‌های برتر از شهرهای تهران، تبریز، شیراز، مشهد و کرمان توسط داوران انتخاب شدند.

رویداد تهران روزهای 29 و 30 مهر ماه در سالن مولانای دانشگاه امیر کبیر برگزار گردید که طی آن 20 استارتاپ شرکت کننده تهران به معرفی و تشریح عملکرد و کاربرد اپلیکشن خود پرداختند. در پایان این رویداد دو روزه، چهار تیم به نام های کوریدورز، دیالوگ، سه سوت جابز و اینپین به ترتیب رتبه اول تا چهارم این رقابت‌ها را به خود اختصاص دادند و راهی رویداد فینال شدند.

رویداد فینال “جاده ابریشم” در اسفند ماه با حضور 8 استارتاپ منتخب شهرهای تهران، تبریز، شیراز، مشهد و کرمان در جزیره کیش برگزار خواهد شد. در مرحله نهایی،  استارتاپ‌های برگزیده، به رقابت با هم خواهند پرداخت و در نهایت 3 استارتاپ برتر ایرانی در سال ۹۷ با رای تیم داوران بین‌المللی انتخاب و معرفی خواهند شد.

رویداد استارتاپ جاده ابریشم با هدف شناساییی برترین شرکت‌های نوآور و نوپا در ایران و برقراری ارتباط آن‌ها با استارآپ‌های سایر کشور‌ها، دسترسی به تجربیات موفق در سطح بین‌المللی و جذب سرمایه خارجی طراحی شده است.

اپلیکیشن اینپین به عنوان سامانه هوشمند جستجوی املاک به عنوان تنها سامانه املاک راه یافته به رویداد فینال جاده ابریشم، پیش از این نیز در مرداد ماه به عنوان یکی از استارتاپ های برتر “الکام استارز 1397” انتخاب شده بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *