کسب رتبه نخست در “گوگل پلی” توسط اینپین

کسب رتبه نخست در "گوگل پلی" توسط اینپین

اپلیکیشن اینپین که از سه هفته پیش رتبه نخست اپلیکیشن های رایگان حوزه خانه و املاک را در ایران به دست آورده است همچنان در این جایگاه پیشتاز است.

اپلیکیشن اینپین به عنوان سامانه هوشمند جستجو ملک تنها سه ماه پس از راه اندازی نسخه اندروید در فروشگاه گوگل پلی موفق به کسب رتبه نخست اپلیکیشن های رایگان حوزه خانه و املاک در ایران شد.

گرچه گوگل تا کنون الگوریتم رتبه بندی اپلیکیشن ها را ارائه نکرده است اما به گفته کارشناسان عوامل متعددی همچون تعداد دانلود، کاربردی بودن، نقطه نظرات مثبت کاربران، ایمن بودن و عدم استفاده از تبلیغات تعدادی از شاخص های دخیل در این رتبه بندی هستند.

یکی از بارزترین ویژگی های بکار رفته در اپلیکیشن اینپین استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده است که به کاربر این امکان را می دهد تا با استفاده از دوربین تلفن همراه خود به ساختمان های اطراف نگاه کرده و اطلاعات مربوط به املاک قابل خرید یا اجاره در آن محل را در کنار هر کدام از ساختمان ها مشاهده کند.

علاوه بر ساختمان ها و املاک قابل فروش یا اجاره، کاربر می تواند نام و محل دفتر آژانسهای املاک اطراف را نیز روی صفحه مشاهده کرده و به آنها مراجعه کرده و یا تماس بگیرد. اینپین نخستین پلتفرم در بازار املاک دنیا است که از این تکنولوژی استفاده کرده است.

اگر شما جزء کسانی هستید که تا کنون از اینپین استفاده نکرده اید فرصت را از دست ندهید و به جمع هزاران کاربری که از این اپلیکیشن استفاده می کنند و جستجوی ملک و یا فروش و اجاره دادن ملک خود را ساده تر کرده اند بپیوندید.1 نظر درباره “کسب رتبه نخست در “گوگل پلی” توسط اینپین”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *