مزیت های عضویت مشاورین املاک در اینپین

  با افزایش تعداد وبسایت ها و اپلیکیشن های موبایل، کار طراحان و توسعه دهندگان نرم افزارها در جذب مخاطب هر روز دشوار تر می شود و همین مساله باعث بوجود آمدن نوآوری های جذاب و مفیدی در اپلیکیشن ها و پلتفورم های مختلف شده است. 

این روزها اینقدر تعداد وبسایت ها و اپلیکیشن های عمومی و تخصصی زیاد شده که عملا استفاده و نصب همه آنها غیرممکن شده. به علاوه خیلی از آنها ممکن است چندان هم مفید نباشند.

باوجود این چالش، برای اینکه مطمئن باشیم مشاورین املاک انگیزه لازم برای نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن را خواهند داشت، تیم طراحی اینپین برای مطالعه و شناسایی تک تک نیازهای مشاوران وقت گذاشته و آنها را تا حد امکان در طراحی اپلیکیشن اینپین لحاظ کرده. در ادامه با برخی از این مزیت ها بیشتر آشنا می شویم:

مزیت های عضویت مشاورین املاک در اینپین1- ساخت پروفایل شخصی

پرسونال برندینگ یا برندسازی شخصی، یکی از موضوعاتی است که در سال های اخیر رواج یافته است. به صورت خلاصه می توان گفت پرسونال برندینگ فرایندی است که طی آن یک فرد برای شخصیت خود هویتی ایجاد می کند که هدف از آن نشان دادن خصوصیات فردی و قابلیت های کاری به عموم مردم است. برای این منظور مشاورین املاک می توانند در اینپین صاحب یک پروفایل شخصی شده و توسط مشتریان خود امتیاز بگیرند.

 2- ثبت آگهی نا محدود

پس از ایجاد پروفایل شخصی مشاور املاک، می توانید آگهی های خود را به تعداد نامحدود در اپلیکیشن اینپین ثبت کنید.

3- حفظ ارتباط با مشتریان

در بسیاری موارد مشاورین محل کار خود را تغییر می دهند و به این ترتیب ارتباط خود را با برخی مشتریان قدیمی از دست می دهند. برخورداری از یک پروفایل شخصی به شما این امکان را می دهد تا ارتباط خود را با مشتریان قدیمی حفظ کنید.

4- تفاوت بین مشاوران رسمی و غیررسمی

مشاورین حرفه ای که مدارک خود را در اینپین آپلود کرده و در یک آژانس املاک دارای پروانه کسب معتبر فعالیت دارند، به عنوان “مشاور عضو اتحادیه” به همراه لوگوی اختصاصی در پروفایلشان معرفی خواهند شد. سایر مشاوران که فاقد مدرک هستند به عنوان “مشاور آزاد” معرفی خواهند شد.

5- اطلاع روزانه از درخواست مشتریان

با ثبت نام در اینپین مشاورین املاک به صورت روزانه در جریان “درخواست های ملک” کاربران قرار می گیرند و به این ترتیب در مدت زمان بسیار کوتاه تری نسبت به سایر مشاوران از نیازهای مشتریان مطلع می شوند.

6- امکانات فراوان در عین سادگی

در اینپین تلاش شده تا امکانات بسیار زیادی به مشاوران داده شود تا آنها بتوانند با استفاده از این ابزار فعالیت های روزمره خود را بسیار سریع تر، ساده تر و با کیفیت بهتری انجام دهند. در عین حال با وجود سیستم های هوشمند اینپین، استفاده از آن بسیار ساده است و کلیه مشاورین املاک میتوانند به سادگی از آن استفاده کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *