چگونه در اینپین به عنوان مشاور املاک ثبت نام کنیم؟

چگونه در اینپین به عنوان مشاور املاک ثبت نام کنیم؟

 

اینپین به عنوان یک سامانه هوشمند جستجوی ملک این قابلیت را دارد که خدمات گوناگونی به مشاورین املاک ارائه نماید.

ثبت نام در اینپین بسیار ساده است و تنها در چند گام میتوانید فعالیت خود را به عنوان یک مشاور املاک حرفه ای آغاز کنید. برای این کار ابتدا به صورت رایگان به عنوان کاربر عادی ثبت نام کرده و سپس با انتخاب گزینه “ثبت نام مشاورین املاک” در منوی پروفایل، عضویت شما به عنوان مشاور املاک تغییر می کند.

1- چه کسانی میتوانند به عنوان مشاور املاک ثبت نام کنند؟

در اینپین همه میتوانند به عنوان مشاور ثبت نام کنند. اما اشخاصی که کارت مشاور املاک ندارند و یا از جانب هیچ آژانس املاکی به عنوان مشاور معرفی نشده اند، تحت عنوان “مشاور آزاد” در اینپین نمایش داده خواهند شد. اما مشاورین حرفه ای که مدارک خود را در اینپین آپلود کرده باشند و به یک آژانس املاک دارای پروانه کسب معتبر متصل شده باشند، به عنوان “مشاور عضو اتحادیه” به همراه لوگوی اختصاصی نمایش داده خواهند شد.

2- هزینه ثبت نام در اینپین چقدر است؟

ثبت نام، ایجاد پروفایل و ثبت آگهی برای مشاوران و آژانسهای املاک در اینپین کاملا رایگان است و هیچ هزینه ای بابت آن دریافت نمی شود. اما برای خدمات تخصصی ویژه، هزینه هایی دریافت می گردد. جداول تعرفه خدمات ویژه اینپین در داخل اپلیکیشن موجود و قابل رویت است.

3- مدارک مورد نیاز چیست؟

برای ثبت نام به عنوان مشاور املاک، آپلود تصویر کارت ملی و تصویر کارت مشاور الزامی است. ثبت نام آژانس املاک فقط با آپلود تصویر پروانه کسب معتبر میسر است. پروفایل آژانس ها تا زمانی که پروانه کسب معتبر در سامانه آپلود نشده،‌ برای کاربران نمایش داده نخواهد شد.

 

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *