چطور خانه مورد نظرم را در “اینپین” پیدا کنم؟

چطور خانه مورد نظرم را در "اینپین" پیدا کنم؟

 

این روزها پیدا کردن ملک، برای اجاره یا خرید کار ساده ای نیست. مخصوصا زمانی که بودجه شما محدود باشد و فاکتورهای خاصی برای ملک مورد نظرتان در نظر داشته باشید. 

یافتن خانه ای کاملا مطابق با بودجه و ویژگی های مورد نظر، کار ساده ای نیست. همه ما این تجربه را داریم که گاها خانه های پیشنهاد شده توسط برخی مشاوران املاک با شاخص هایی که مد نظر داریم، همخوانی ندارند. برای حل این مشکل، در اینپین بخشی در نظر گرفته شده که میتوانید مشخصات خانه مورد نظرتان را خیلی ساده و تنها در 3 دقیقه ثبت کنید و از روز بعد شاهد خانه هائی باشید که اینپین باتوجه به نیازتان به شما پیشنهاد خواهد کرد.

قدم اول

برای این کار ابتدا با استفاده از منوی پایین اپلیکیشن، گزینه “ثبت درخواست ملک” را انتخاب نمایید.

قدم دوم

در مرحله بعد باید یکی از گزینه های (خرید، رهن و اجاره و یا پیش خرید) را  انتخاب کنید. در ادامه با انتخاب کاربری ملک مورد نظر (مسکونی، تجاری، کشاورزی، اداری،..) و نوع ملک (آپارتمان، ویلا، زمین، کلنگی، …) به قسمت انتخاب محله مورد نظر می رسید.

قدم سوم

برای انتخاب محله ملک مورد نظر، میتوانید یا مستقیما محله های مورد نظر را از روی نقشه انتخاب کنید و یا در بخش “جستجو در لیست” نام شهر یا محله های مورد نظر خود را وارد کنید. ولی صبر کنید، در اینپین برای اینکه کار را ساده تر کرده باشیم یک گزینه دیگر هم برای انتخاب محله مورد نظر ملک قرار دادیم. زمانی که در حالت “انتخاب روی نقشه” هستید در قسمت پایین صفحه سمت چپ یک (دست) را مشاهده میکنید. با انتخاب آن میتوانید روی نقشه محدوده مورد نظرتان را با دست ترسیم کنید و مابقی محاسبات و برنامه ریزی ها را به اینپین واگذار کنید.

قدم چهارم

در مرحله بعد می توانید مشخصات ملک مورد نظر، اعم از متراژ، تعداد اتاق، عمر بنا و هر شاخص دیگری که برای شما مهم باشد، را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هر اندازه مشخصات ملک را با دقت و جزئیات بیشتری درج نمایید، سامانه هوشمند اینپین بهتر و دقیق تر میتواند خانه ای را که شما به دنبال آن هستید، به شما پیشنهاد کند.

قدم آخر

با انتخاب “ثبت و ادامه” به مرحله پایانی خواهید رسید که در آن میتوانید به صورت رایگان از امکان ارسال درخواست خود برای مشاوران املاک فعال در محله های مورد نظر نیز بهره ببرید. پس از ثبت نهایی بلافاصله نتیجه جستجوی انجام شده توسط سامانه هوشمند اینپین را مشاهده خواهید کرد. اما چنانچه هیچ ملکی متناسب با مشخصات مورد نظر شما موجود نباشد نگران نشوید. درخواست شما در اینپین ثبت شده و به مدت 30 روز چنانچه ملک جدیدی با مشخصات مورد نظر شما ثبت شود به صورت روزانه از طریق اپلیکیشن اینپین به شما اطلاع رسانی خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *