خانه به دوش ها

اگر می توانستید زندگی را به شیوه ای متفاوت از زندگی کنونیتان تصور کنید، این زندگی چگونه بود؟ آیا دوست داشتید آزاد و رها به هر کجا که می خواهید سفر کنید و فارغ از هر گونه قسط، وام خرید مسکن و یا رهن و اجاره خانه زندگی کنید؟ هزاران نفر در سرتاسر دنیا به سبک هایی متفاوت زندگی می کنند.

یکی از این سبکها، سبک “خانه به دوشی” یا زندگی در خانه های سیار است! البته ما هم مثل شما می دانیم که این سبک زندگی بیشتر در کشورهای غربی امکانپذیر شده تا در کشور ما، اما هستند هموطنانی که طی یکی دو سال اخیر این سبک زندگی را با همه مخاطرات و مصائبش انتخاب کرده اند و از هیجان و محاسنش لذت می برند. یکی از جذابیتهای منحصر بفرد داشتن یکی از این خانه ها، این است که می توانید سفرهای بسیار زیاد و ارزان را تجربه کنید. هیچ نگرانی از جانب اقامت در هتل های گران در آخر هفته ها را نداشته باشید و جیبتان را برای ماندن در هتل ها و مراکز اقامتی خالی نکنید. از شما دعوت می کنیم تصاویری از این خانه ها و سبک زندگی در آنها را مشاهده نمائید.

 اکو کپسول، خانه ای از جنس آینده

 

Slider

 

طراحی داخلی مینیمال و بسیارساده ای دارد. اما گول این ظاهر ساده را نخورید. این تخم مرغ بزرگ، مجهز ترین ماشین یدکی به شمار می آید که تا کنون ساخته شده است.

 
عمارتی مهمان نواز

 

Slider

 

یکی از ویژگی های بارز این عمارت مهمان نواز، اهمیت دادن به طراحی بازشوها و از همه مهم تر “درب ورودی” است، که فرم گاراژ گونه ای دارد و بسیار چشم نواز است. در ابتدا به نظر ساده و بی اهمیت به نظر می آید. اما به لحاظ روحی و روانشناسی شما را تحت تاثیر قرارمی دهد. این گونه که دیگر حس ورود از یک فضای بزرگ به یک فضای کوچک را نخواهید داشت و طبیعت را بر روی کاناپه شما خواهد آورد.

 

مرغابی ماجراجو

 

Slider

 

نقطه عطف این طراحی، حالت انعطاف پذیری فضایی اتاق های طبقه دوم کابین است که این مرغابی ماجراجو را منحصر به فرد تر کرده است. اگر به گوشه های بالایی این مرغابی توجه کنید، شیب کاملا محسوس آن را می بینید که این امکان را فراهم می کند که اگر به فضای بیشتری احتیاج داشتید، اتاق های خواب را بزرگتر، یا اگر به اتاق کار نیاز دارید با چند حرکت مختصر، فضای مورد نیازتان را بسازید و دوباره به حالت اول برگردانید.

“Hoffman” وسیله نقلیه یا وسیله زندگی

 

Slider

 

نیازی به آن نیست تا از رفاه درمنزل های کنونی خود دل بکنید، “هافمن” تمامی امکانات خانه های مرسوم را برایتان فراهم می سازد.

 

شما هم اگر تجربه ای از این خانه ها دارید، یا سبک “ون نشینی” را برای زندگی تان انتخاب کرده اید با ما در میان بگذارید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *