اینپین در میان استارتاپ های برگزیده الکام استارز 1397

اینپین در میان استارتاپ های برگزیده الکام استارز 1397

 

 بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ به عنوان بزرگترین رویداد تجاری کشور در عرصه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر از 6 تا 9 مرداد با حضور صدها شرکت برگزار شد.

در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ تهران، اپلیکیشن اینپین با رای داوران به عنوان یکی از استارتاپ های برتر سال 1397 انتخاب شد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ، به عنوان بزرگترین رویداد صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور، که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میشود، برای چهارمین سال متوالی با برگزاری “الکام پیچ” و انتخاب استارتاپ های برتر، در نهم مرداد ماه به کار خود پایان داد.

در این مراسم که ایده های کسب و کار 80 استارتاپ در حوزه های مختلف معرفی گردید، اینپین (Inpin) به عنوان اپلیکیشنی نوآور، هوشمند و سریع در حوزه جستجو و انتخاب ملک موفق به کسب جایزه برتر کسب و کارهای خلاق گردید.

الکام‌پیچ، یکی از زیرمجموعه های “الکام استارز” است که در آن استارتاپ‌ ها ایده‌های خود را ارائه میکنند و پنل داوران متشکل از داوران سرمایه گذار و کارآفرین، ایده‌های مطرح شده را ارزیابی میکنند.

نمایشگاه امسال، با شعار «پیش به‌سوی اقتصاد دیجیتال با توان ایرانی» برگزار گردید که با توجه به نام‌گذاری سال 1397 با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» و همچنین روند رو به رشد اقتصاد دیجیتالی و لزوم توجه بیشتر به این عرصه انتخاب‌ شده بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *