“اینپین” به جمع استارت‌آپ های دانش بنیان پیوست

"اینپین" به جمع استارت‌آپ های دانش بنیان پیوست

 

 پس از ممیزی های صورت گرفته توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا، “اینپین” موفق به کسب رتبه دانش بنیان نوپا نوع 1 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه ای شد.

تنها چند هفته پس از رونمایی از اپلیکیشن “اینپین”، این استارت‌آپ توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مورد ارزیابی قرار گرفته و در تاریخ 19 خرداد 1397 موفق به کسب رتبه “دانش بنیان نوپا نوع 1” در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه شد.

در کشور تاکنون حدود 3500 شرکت به عنوان شرکت های دانش بنیان به ثبت رسیده اند. اینپین به عنوان سامانه هوشمند جستجوی املاک، امیدوار است با استفاده از این ظرفیت، فعالیت های خود در حوزه تحقیق و توسعه را بیش از پیش افزایش دهد و با دستیابی به علوم و راهکارهای نوین، نسبت به ارائه خدمات جدید به مخاطبان خود و ارائه راه حل های جدید برای مسائل موجود اقدام نماید. اینپین همچنین امیدوار است با بهره گرفتن از تخصص و دانش نیروهای جوان و متخصص بتواند در حوزه مسکن تحولات عظیم و راهگشایی را بوجود آورد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *