انتخاب “اینپین” به عنوان استارت‌آپ برگزیده نمایشگاه تکنولوژی و نوآوری اینوتکس 2018

اینپین به عنوان استارت‌آپ برگزیده نمایشگاه تکنولوژی و نوآوری اینوتکس 2018

هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2018 با حضور صدها شرکت مختلف در تیر ماه 98 برگزار گردید که طی آن “اینپین” به عنوان استارت‌آپ‌ برگزیده شرکت مشاوره مدیریت ایلیا انتخاب شد.

شرکت مشاوره مدیریت ایلیا در گزارشی ضمن تحلیل و بررسی نمایشگاه تکنولوژی و نوآوری اینوتکس 2018، اپلیکیشن “اینپین” را به عنوان برترین استارت‌آپ این نمایشگاه انتخاب کرد.

هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2018 (INOTEX 2018) که از آن به عنوان بزرگترین نمایشگاه تخصصی در حوزه تکنولوژی و نوآوری در ایران یاد میشود از 14 الی 16 تیر ماه 1397 در محل نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار گردید.

در پایان این نمایشگاه سه روزه، شرکت مشاوره مدیریت ایلیا در گزارشی که بر گرفته از نظرات بازدیدکنندگان و مشارکت کنندگان از طریق مصاحبه و پرسش نامه بود، استارت‌آپ‌ های نمایشگاه را بر اساس معیارهای مختلفی همچون میزان نوآورانه بودن، کاربرپذیر بودن، قابلیت رشد و تصویر برند مورد ارزیابی قرار داد که طی آن اینپین به عنوان استارت‌آپ‌ برگزیده نمایشگاه معرفی گردید.

پارک فناوری پردیس با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به ‌عنوان متولی این رویداد بین‌المللی در نمایشگاه امسال که با موضوع “شهر هوشمند” برگزار گردید میزبان 150 استارت‌آپ، 16 شتاب‌دهنده، 11 سرمایه‌گذار خطرپذیر و بیش از 100 شرکت دانش بنیان بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *